Всі новини

Держводагентством вживаються превентивні заходи щодо запобігання корупції

11.06.2018

              8 червня 2018 року у залі засідань Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. Гаркуші М.А. відбулася розширена нарада-семінар на тему: «Дотримання суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог і обмежень антикорупційного законодавства», в якій прийняв участь начальник Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи Євгеній Козленко.

Участь у заході взяли співробітники Управління захисту економіки в місті Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України та інші.

Присутнім керівникам та уповноваженим особам з питань запобігання корупції басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, та управлінь каналів було роз’яснено основні аспекти дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

У цілому захід сприяв підвищенню рівня знань щодо вимог антикорупційного законодавства для недопущення випадків корупційних правопорушень серед працівників галузі водного господарства.