Всі новини

Нарада з питань охорони праці.

22.08.2018 13:00

 21 серпня 2018 року на на базі Управління Головного Каховського магістрального каналу відбулася нарада щодо попередження випадків виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій та пожеж, в якій прийняв участь  начальник Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи Євгеній Козленко.

Нараду з водогосподарниками провів заступник Голови Держводагентства Павло Гвозденко .

Під час наради Павло Гвозденко звертав увагу присутніх на конкретні обставини, що призводять до виробничого травматизму у водогосподарській галузі.

Основними причинами виробничого травматизму є неналежне виконання працівниками посадових інструкцій та вимог інструкцій з охорони праці за професіями та видами робіт, порушення правил дорожнього руху, неякісне проведення цільових інструктажів, особиста необережність потерпілих, технічно несправний стан устаткування та ін.

«Велике значення для профілактики травматизму має аналіз причин і розробка заходів щодо їх усунення. Своєчасне обов’язкове проведення попередніх медичних оглядів працівників водогосподарської галузі, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими, небезпечними умовами праці, це важлива складова захисту від причин та наслідків нещасних випадків з працівниками виробничих професій», - зазначив Павло Гвозденко.