Наш колектив

Експлуатацію ІЗС здійснює колектив висококваліфікованих фахівців та робітників УКІЗС. Чисельність працюючих в Управлінні складає 296 осіб. Це інженери-гідротехніки, інженери-гідрометри, робітники, оглядачі, трактористи, водії, диспетчери, машиністи, та інші. Завдяки зусиллям всіх цих людей живильна волога поступає на висушені безжальним сонцем південні поля.
З моменту організації Управління вся відповідальність за ефективне використання унікальної зрошувальної системи лягло на новостворений колектив меліораторів. Першим керівником Управління ІЗС було призначено Германа Борисовича Селіверстова.
Після нього Управління очолювали Іван Миронович Сачава, Леонід Петрович Головко, Григорій Федорович Костенко, Іван Григорович Пенчук.
А від них естафета перейшла в надійні руки Олександра Миколайовича Братченко. В 1996 році його призначають начальником Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи.
Належну експлуатацію системи усі ці роки забезпечує згуртований колектив кваліфікованих фахівців та робітників. Змінюються покоління працюючих, але незмінним залишається високий професіоналізм персоналу, його надійність і відданість справі.

Трудовий колектив Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи за вагомий внесок у розвиток меліорації та водного господарства, високі виробничі досягнення у 2008 році було нагороджено ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ.

Колектив працівників Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи разом із Головою Снігурівської РДА Бунчуком С.В. в день святкування професійного свята.