Всі новини

Відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивки русла р. Інгулець у 2017 році та екологічного оздоровлення зазначеної

16.03.2017

16 березня 2017 року під головуванням першого заступника Голови Держводагентства Михайла Хорєва відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивки русла р. Інгулець у 2017 році та екологічного оздоровлення зазначеної річки.
У заході взяли участь представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, гірничорудних підприємств Кривбасу, водогосподарських організацій, організацій-водокористувачів, фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку.
Під час засідання розглядалися питання щодо аналізу виконання регламенту промивки русла р. Інгулець та її екологічного оздоровлення у 2016 році; поточної гідрометеорологічної обстановки у басейні р. Інгулець; пропозиції до проекту регламенту промивки русла р. Інгулець із урахуванням гідрологічної ситуації у 2016 році; інформація про заходи з оздоровлення басейну р. Інгулець; стан підготовки до роботи каналу Дніпро-Інгулець у 2016 році; проект регламенту промивки русла та екологічного оздоровлення у басейні р. Інгулець. В.о. начальника УК ІЗС прийняв участь.