Всі новини

Відзначення Дня працівників водного господарства.

01.06.2018 12:00

            31 травня 2018 року в УК ІЗС відбулися урочисті збори  до Дня працівників водного господарства, та ювілейної дати – 60 років з дня заснування Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи.

В актовій залі УК ІЗС відбулися урочистості з нагоди професійного свята та ювілейної дати заснування організації. Розпочав зібрання начальник УК ІЗС Євгеній Козленко, який привітав колег зі святом та побажав своїм співробітникам здоров’я та наснаги. До привітань долучилися: від Держводагентства України - Ліана Волошина, перший заступник голови Снігурівської РДА Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, голова району профспілки працівників  АПК Ганна Зайцева та  представник «Агрофірми» Роднічок» Денис Хуснутдінов.

Кращі працівники були нагороджені: почесною грамотою Верховної Ради України - Вербицький М.Г., нагрудним знаком «За сумлінну працю в галузі водного господарства» -  Калюжний С.М., почесною грамотою Державного агентства водних ресурсів України  - Долголуцька О.Л.,  грамотою Державного агентства водних ресурсів України – Гожуловська С.Л., Джоган Т.В. та подяками Державного агентства водних ресурсів України – Воронько Л.М., Казанін Ю.О., Кузенков І.В., Кузьмич В.Ф., Куцяк Р.М., Нечаєв С.А., Свідерк Д.М., Сеник М.Ф., Стахнюк В.А., Тарановов С.П. Також працівники були нагородженні  грамотами УКІЗС та грамотами Снігурівської районної державної адміністрації.

Вода – це основа людського життя та один із найцінніших природних ресурсів. Значення води та необхідність її екологічного захисту у нашій південній області особливо велике. Усім нам треба пам'ятати про те, що ресурси води не безмежні, і наше здоров'я та життя безпосередньо залежать від її кількості та якості. Пріоритетним завданням для водогосподарників було і залишається розвиток водогосподарської галузі, що сприятиме соціально-економічному зростанню України!