Всі новини

Заходи до Всесвітнього для води в УК ІЗС

24.03.2018


     22 березня 2018 року серед працівників Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи проведено круглий стіл на тему Всесвітнього дня води - "Природа для води". Тема в 2018 році досліджує, як ми можемо використовувати природу для подолання водних проблем ХХІ століття.

Залежність суспільства від водних ресурсів не зменшується, а весь час зростає, підвищуються вимоги до якості води. Дефіцит водних ресурсів або незадовільна їх якість становить загрозу розвитку суспільства. Всесвітній День Води має привернути увагу до необхідності покращення якості води, підтримання здорових екосистем, підвищити екологічну свідомість і культури громадян.

Всі ми живемо «внизу за течією» і тому захист та збереження води – це відповідальність кожного із нас! Процвітання майбутніх поколінь залежить від цього дорогоцінного ресурсу – чистої води!

Крім цього забезпечено організаційне сприяння, у співпраці з Відділом освіти Снігурівської райдержадміністрації, перегляду відеоролику "Річки України" (відзнятий Держводагентством) в школах  Снігурівського району.