Всі новини

Засідання Міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець

07.06.2016

7 червня п.р. у Дніпропетровському облводресурсів було проведено засідання робочої групи Міжвідомчої комісії басейну р.Інгулець. В засіданні прийняли участь фахівці : начальник Дніпропетровського ОВР Добринін В.Г. та його заступник Чехун О.В., начальник управління каналу Дніпро-Інгулець Бурлака В.А., в.о. начальника Управління каналів Інгулецької ЗС Козленко Є.В., головний гідротехнік ДП «Укррудпром» Асоціації «Укррудпром» Медведь В.М., заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Мальцева О.В., начальник Управління екології Криворізької міськради Охотнікова С.А., заступник начальника по водним ресурсам Південно-Бузького БУВРу Грищенко А.В. та головний інженер ДПП « Кривбаспроводопостачання» Борщ К.В.
В ході засідання були розглянуті питання щодо виконання заходів Регламенту оздоровлення басейну р.Інгулець , а саме:
- поліпшення якості води в р.Інгулець ( яка контролюється по гідропосту в с. Андріївка Широківського району Дніпропетровської області та м. Снігурівка Миколаївської області);
- питання щодо переповнення водосховищ на р.Саксагань та необхідності їх спрацювання.
Учасниками наради , враховуючи письмові рекомендації фахівця ПАТ «Укрводпроект» С.М. Єрлінєкова та пропозиції головного інженера ДПП «Кривбаспроводопостачання», були детально обговорені заходи, які б посприяли вирішенню проблемних питань. Виходячи з цього, прийнято рішення звернутись з означеними пропозиціями (протокольно) до Держводагентства для внесення змін до діючого Регламенту, згідно діючих можливостей та повноважень.