Всі новини

Засідання Міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивання русла та екологічного оздоровлення річки Інгулець у 2018 році.

19.03.2018

                 

           15 березня 2018 року в Держводагентстві відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань узгодження регламенту промивання русла та екологічного оздоровлення річки Інгулець у 2018 році, в якому прийняв участь начальник Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи Євгеній Козленко.

 Держводагентством, для виконання заходів із оздоровлення басейну р. Інгулець у 2018 році, враховуючи водогосподарську ситуацію у басейні, розглянуто Регламент промивки русла та екологічного оздоровлення р. Інгулець, поліпшення якості води в Карачунівському водосховищі та на водозаборі Інгулецької зрошувальної системи.

Після обговорення, виходячи з гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки, учасники засідання підтримали пропозицію Держводагентства щодо подачі у 2018 році каналом Дніпро-Інгулець обсягу води 120 млн.м3.

ДП «Укррудпром» Асоціації «Укррудпром» разом з Криворізьким міськвиконкомом, ДПП «Кривбаспромводопостачання» необхідно забезпечити пропуск та скид води з Карачунівського водосховища в обсягах та у терміни, визначені Регламентом.